Hlavní stránka / Aktuality / Sběr nebezpečných odpadů

Sběr nebezpečných odpadů

SBĚR NEBEZPEČNÝCH ODPADŮ

Dne 3. dubna 2024 od 15,00 do 15,15 hod proběhne v naší obci na návsi před kulturním domem SBĚR NEBEZPEČNÝCH ODPADŮ.

DRUHY ODEBÍRANÝCH ODPADŮ: staré automobilové akumulátory, nádoby a štětce se zbytky barev, zbytky chemikálií, staré léky, bateriové monočlánky všech druhů, zářivky, výbojky, staré motorové oleje a maziva, textilie znečištěné ropnými produkty, olejové filtry, mořidla, spreje, lednice, televize atd.

NELZE ODEBRAT: eternit a dehtová lepenka a podobné stavební odpady.

Po zkušenostech z jarního svozu opět apelujeme na to, že odpad je třeba dodávat až v době přistavení svozových aut, aby se ukládal přímo na určená vozidla. Je to důležité jak z důvodu ochrany životního prostředí, tak z důvodu manipulace. 

Rychlý kontakt

Obecní úřad Horní Krupá 49, 580 01 Havlíčkův Brod

  • (+420) 569 436 145
  • obec@hornikrupa.cz

Prohlášení o přístupnosti Vypnout grafiku Mapa stránek Mobilní verze stránek

Novinky na e-mail

Odebírejte novinky na Váš e-mail a sledujte tak aktuality v naší obci!

Typy zpráv:


czechpoint

© Copyright Obec Horní Krupá. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign CzechProject Redakční systém CPedit