Hlavní stránka / Aktuality / Žádost o finanční příspěvek Ema Hošková

Žádost o finanční příspěvek Ema Hošková

Dovolujeme si Vás oslovit s žádostí o pomoc se sponzorováním naší dcery Emičky.

Dovolte mi poděkovat za Váš čas, který věnujete následujícím řádkům, případně za finanční podporu, kterou můžete věnovat mé dceři Emičce.

Má pětiletá dcera Ema Hošková trpí Pelizaeus-Merzbacher syndromem, ke kterému se pojí různé zdravotní obtíže, např. hypotonie, nystagmus, epilepsie. Jsme s tímto syndromem jediný v České republice. V současné době dojíždíme několikrát během roku do různých rehabilitačních center, která poskytují komplexní rehabilitační služby a cvičení na základě neurorehabilitační metody TheraSuit. Emičce komplexní přístup cvičení a mnoha doprovodných procedur velmi prospívá a vidíme zde znatelné pokroky. Hlavně což je pro nás stěžejní předcházíme dalším zdravotním komplikacím a bolestem. Proto Vás moc prosíme o pomoc s jeho úhradou.

Bohužel toto speciální cvičení není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění a je třeba získat na každý pobyt nemalou částku. Obracím se tedy na Vás, možné sponzory, s prosbou o finanční příspěvek na léčbu, která Emičce pomáhá.

Finanční příspěvek lze poskytnout přímo na naší sbírce na donio a tam se o nás i dozvíte v případě zájmu více: https://www.donio.cz/rozhybejme-emicku, která vám i vystaví daňové zvýhodnění.

Děkuji za Váš čas.

S pozdravem a úsměvem Emička a maminka Hoškovi

Rychlý kontakt

Obecní úřad Horní Krupá 49, 580 01 Havlíčkův Brod

  • (+420) 569 436 145
  • obec@hornikrupa.cz

Prohlášení o přístupnosti Vypnout grafiku Mapa stránek Mobilní verze stránek

Novinky na e-mail

Odebírejte novinky na Váš e-mail a sledujte tak aktuality v naší obci!

Typy zpráv:


czechpoint

© Copyright Obec Horní Krupá. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign CzechProject Redakční systém CPedit